Svetainės naudojimosi taisyklės

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Prekės išvaizda pavaizduota nuotraukoje gali ir neatitikti 100% realios prekės išvaizdos. Svetainėje esančių prekių išvaizdos, aprašymų ar kainų netikslumus su prekėmis fizinėje parduotuvėje prašome laikyti technine klaida.

 

PRIVATUMO POLITIKA

UAB MAKVEŽA yra įsipareigojusi saugoti Jūsų privatumą internete. Asmens duomenys sukaupti šioje interneto svetainėje, bus tvarkomi laikantis taisyklių, nustatytų Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktuose, reglamentuojančiuose privačių asmens duomenų tvarkymą, ir UAB MAKVEŽA patvirtintuose privatumo nuostatuose.

 

SLAPUKAI

Mes naudojame slapukus, kurie mums suteikia vertingos informacijos apie naudojimąsi mūsų interneto svetaine.

Slapukas yra nedidelis informacijos failas, siunčiamas iš tinklo serverio į Jūsų naršyklę ir įrašomas bei saugomas Jūsų kompiuterio kietajame diske. Šią informaciją kaupiame tam, kad galėtume atsekti duomenų srauto ir naudotojų charakteristikas, rinkti informaciją apie svetainės lankytojų veiksmus ir prioritetus, o pagal apibendrintą informaciją kaupti vidaus statistikos duomenis, padedančius optimizuoti mūsų internetines paslaugas. Slapukai Jūsų kompiuteryje bus saugomi tol, kol baigsis jų saugojimo terminas arba kol juos ištrinsite. Jeigu nenorite, kad naudotume slapukus, šią funkciją galite bet kada išjungti mūsų interneto svetainėje arba savo naršyklėje.

 

NEPRIVALOMA PRENUMERATA

Mūsų interneto svetainėje naudotojai gali pasirinkti, ar jie norėtų gauti naujienlaiškius, ypatingus pasiūlymus ir kitą informaciją apie naujus gaminius, renginius ir paslaugas. Informaciją apie rinkodaros pasiūlymus gausite užpildę naujienališkio gavėjo formą ir duodami sutikimą naudoti Jūsų kontaktinę informaciją rinkodaros tikslais. Jeigu norite būti pašalintas iš adresatų sąrašo ir negauti tokių pranešimų, atsisakykite prenumeratos spustelėdami specialią nuorodą, kurią rasite  naujienlaiškio apačioje, arba galite atsiųsti el. laišką adresu marketingas5@mokivezi.lt, temos eilutėje įrašę žodį „Atsisakyti prenumeratos“.

 

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Jūsų informacija nebus atskleista jokioms trečiosioms šalims, nebent gausime aiškų Jūsų sutikimą arba atskleisti informaciją bus reikalaujama pagal įstatymą.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu turite klausimų, susijusių su šiomis privatumo nuostatomis ar svetainės naudojimo taisyklėmis, maloniai prašome nesivaržydami kreipkitės.

 

AUTORINĖS TEISĖS

Be mūsų įmonės  rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklalapį ar jo dalį bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, perdirbti ar kitaip atlikti, bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos UAB MAKVEŽA įmonės teisės.