Akcijos taisyklės „Rink lipdukus ir įsigyk AMBITION KITCHEN PRO produkcijos su 50% nuolaida“

Akcijos taisyklės:

 1. Nuo 2019 m. spalio 27 d. iki 2020 m. vasario 2 d. kiekvieno apsipirkimo metu įsigiję prekių parduotuvėse MOKI VEŽI už ne mažiau kaip 5 € gausite 1 akcijos lipduką, už 10 € – 2 lipdukus, 15 € – 3 lipdukus ir t. t.
 2. Surinkę ne mažiau kaip 5 lipdukus, parduotuvėse MOKI VEŽI galėsite įsigyti specialiai šiai Akcijai skirtų AMBITION KITCHEN PRO  prekių su 50 % nuolaida.
 3. Kortelę su lipdukais bus galima panaudoti iki 2020 m. vasario 9 d.
 4. Suklijuokite lipdukus į originalią Akcijos kortelę, kurią rasite MOKI VEŽI parduotuvėse prie Akcijos stendo ar kasose, specialiai lipdukams skirtoje vietoje.
 5. Į 5 € sumą neįskaičiuojama alkoholiniai gėrimai, tabako gaminiai bei trečiųjų asmenų prekės ir paslaugos. Taip pat sutartiniams klientams atsiskaitant pavedimu ar turintiems atidėto mokėjimo sąlygas lipdukai neišduodami.
 6. Pateikite akcijos kortelę su reikiamu skaičiumi suklijuotų lipdukų kasoje ir įsigykite pageidaujamą akcijos prekę AMBITION KITCHEN PRO su 50% nuolaida.
 7. Pateikta Akcijos kortelė Akcijos dalyviui negrąžinama.
 8. Viena kortelė su Akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą.
 9. Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
 10. Akcijos prekę AMBITION KITCHEN PRO galima įsigyti ir už įprastą kainą parduotuvėse MOKI VEŽI.
 11. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojo pateikta informacija.
 12. UAB „Makveža“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti akciją bet kuriuo metu. Apie šios Akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.mokivezi.lt ir prekybos vietose.