Idėjos ir patarimai

PRILYDOMOS STOGO DANGOS

Stogo danga – tai viršutinis stogo sluoksnis. Šis sluoksnis apsaugo nuo vandens skverbties į pastato vidų. Viršutiniams stogo sluoksniams plokštiesiems ar šlaitiniams stogams yra naudojamos prilydomosios stogo dangos. Šios dangos taip pat naudojamos kaip garo izoliacija stoguose. Pagal prilydomųjų stogo dangų dengimą yra skiriami keli tvirtinimo būdai: pilnai prilydant visą ritininės dangos plotą ir iš dalies prilydant dangą specialiai skirtu plotu.
Plačiau

DIRVOS MULČIAVIMAS

Dirvos mulčiavimas – nuo seno daržininkystėje naudojamas agrotechninis metodas, trukdantis veistis piktžolėms, saugantis dirvą nuo išdžiūvimo ir šalnų, be to, kartu papuošiantis gėlyną ar alpinariumą. Mulčią pasirenkame atsižvelgdami į tai, ko siekiame, ką turime savo aplinkoje, ką galime gauti ir efektyviai panaudoti. Formuojant landšaftą, gražinant aplinką, dažnai naudojami neorganiniai mulčiai arba žievė, dažytos skiedros. Organiniai mulčiai lėtai irdami gerina dirvos struktūrą. Tai tarsi natūralios gamtos dirvodaros proceso atkartojimas, augalo sunaudotų organinių medžiagų grąžinimas į dirvą.
Plačiau

DRENAŽINIAI VANDENS SIURBLIAI

Šiuo metu prekyboje galite rasti labai daug įvairių tipų ir galingumo vandens siurblių: benzininių, drenažinių, vibracinių, fekalinių, giluminių ir kitų tipų bei rūšių, skirtų įvairiems pirkėjų poreikiams tenkinti. Renkantis vandens siurblį, iš pradžių reikia nuspręsti, kam jums reikalingas vanduo: sodui laistyti ir asmeniniam naudojimui vasaros metu ar visiems metų laikams, įvertinti vandens pakėlimo aukštį, įsiurbimo gylį ir atstumą iki vandens telkinio. Vieni populiariausių – drenažiniai vandens siurbliai.
Plačiau